вівторок, 25 липня 2017 р.02:52

БК "Хімік" став переможцем міжнародного турніру в Угорщині

КИЇВ. 20 вересня. УНН. Чемпіон України южненський "Хімік" став переможцем на турнірі в угорському місті Кьорменді, обігравши у фіналі господарів турніру з рахунком 76:83. Про це УНН повідомили у прес-службі БК "Хімік".

Впродовж поєдинку точилася напружена боротьба, а різниця між командами була невеликою, але вирішальною стала остання чверть, яку підопічні Олега Юшкіна виграли із дев'ятиочковою різницею.

Особиста статистика гравців "Хіміка": Петров - 14 очок + 2 підбирання + 2 перехоплення, Фрейзер - 13 очок + 5 передач + 5 підбирань, Конєв - 13 очок + 9 підбирань, Шоу - 12 очок + 6 підбирань + 3 передачі, Антипов - 10 очок + 4 підбирання, Попов - 9 очок + 2 підбирання, Прокопенко - 6 очок, Рябчук - 3 перехоплення + 2 передачі + 2 підбирання, Бєліков - перехоплення.
Варто відзначити, що "MVP" (Найцінніший гравець) турніру визнано українця Олександра Антипова.

Як повідомляв УНН, у першій зустрічі змагань южненські баскетболісти розгромили "Загреб" 85:63.