Субота, 21 січня 2017 19:34

"Говерла" та "Чорноморець" зіграли у нічию

КИЇВ. 20 вересня. УНН. У восьмому турі української Прем'єр-ліги ужгородська "Говерла" на домашньому стадіоні зіграла в результативну нічию із одеським "Чорноморцем". Про це УНН повідомили у прес-службі ФК "Чорноморець".

Вже на сьомій хвилині поєдинку господарі відкрили рахунок. Орест Кузик виграв силову боротьбу у опонента, пройшов по лівому флангу в карний майданчик, звідки завдав результативного удару. "Говерла" не зуміла піти на перерву виграючи у рахунку, адже в компенсований час нападник гостей Євген Старіков був першим на м’ячі після подачі зі стандартного положення – 1:1.

У другому таймі команди створили кілька моментів, але жоден із них не призвів до взяття воріт і матч завершився з рахунком 1:1.

Відзначимо, що "Говерла" із 9 очками розташувалася у середині турнірної таблиці, а одеський колектив йде на передостанній позиції з 3 пунктами.