Понеділок, 22 травня 2017 19:17

Збірна українських безхатченків обіграла збірну РФ у футбол

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Збірна України стала віце-чемпіоном світу з футболу серед безхатченків, поступившись у фіналі Мексиці з рахунком 2:5, але обігравши збірну РФ, повідомляє УНН з посиланням на Еспресо.TV.

На шляху до фіналу українські безхатченки перемогли Росію з рахунком 7:3, Аргентину 10:0, а також здобули перемогу над Бразилією 3:2.

Турнір відбувся у Амстердамі. Поєдинки такого чемпіонату світу проводяться під егідою УЄФА у форматі 4х4. Тривалість матчу - два тайми по сім хвилин. Всього в змаганнях брало участь 48 країн. Згідно з регламентом турніру, до участі у ньому допускаються спортсмени, які не мають певного місця проживання, а також ті, що проходили лікування від наркотичної або алкогольної залежності.