неділя, 22 жовтня 2017 р.03:26

Жіноча збірна України з футболу у спарингу обіграла команду Португалії

КИЇВ. 22 вересня. УНН. У португальському містечку Туча відбувся другий спаринг національної жіночої збірної України проти збірної Португалії, який завершився перемогою підопічних Володимира Реви з рахунком 2:0, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

Перший тайм розпочався з невеликих швидкостей і обидві команди не поспішали форсувати події на полі. Після перерви українські дівчата заграли жвавіше і почали створювати небезпечні моменти біля воріт суперниць. На 60-й хвилині гри португалки порушили правила у своєму штрафному майданчику і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті вдало реалізувала Дарія Апанащенко.

Господарки кинулись відіграватись, але на останньому рубежі надійно грала воротар Зварич, яка з'явилася після 45 хвилин зустрічі. А на 84-й хвилині двобою Ольга Бойченко вдало замкнула передачу на дальню стійку воріт і подвоїла рахунок на табло. В останні моменти матчу збірна Португалії нічого не створила біля воріт "жовто-блакитних", тому гра так і завершилась з рахунком 2:0.

Склад української команди: Саніна (Зварич, 46) - Басанська, Чорна, Філенко, Романенко (Бойченко, 61), Андрущак (Хаванська, 67), Овдійчук (Хіміч, 76), Апанащенко, Василюк, Козиренко, Кравець.

Нагадаємо, що збірна України 22 жовтня стартує у відборі до чемпіонату Європи-2017 матчем проти збірної Румунії.

Як повідомляв УНН, перший поєдинок між Португалією та Україною завершився нічиєю 1:1.