Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 14 грудня 2017 21:15
Новини: Економіка

Україна в рамках реструктуризації тимчасово призупинила платежі з погашення держборгу

КИЇВ. 22 серпня. УНН. Згідно розпорядження Кабінету міністрів № 978-р Україна у рамках реструктуризації тимчасово призупинила платежі з погашення та обслугововування державного боргу, передає УНН з посиланням на прес-службу уряду.

Зокрема, запроваджується з 23 вересня 2015 р. тимчасове зупинення здійснення платежів з погашення та обслуговування держборгу і гарантованого державою боргу за борговими зобов’язаннями за переліком згідно з додатком на строк, установлений статтею 1 Закону України “Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд почав процедуру реструктуризації держборгу

Зазначається, що Міністерство фінансів повинно надати кредиторам пропозиції обміну (зміни умов), основні умови яких схвалені, а також за результатами прийняття кредиторами пропозицій обміну (зміни умов) подати Кабіміну проекти актів щодо умов обміну (зміни умов діючих позик), випуску та продажу боргових зобов’язань держави та державних деривативів.

"Міністерству фінансів та Міністерству інфраструктури тимчасово зупинити здійснення платежів за борговими зобов’язаннями за переліком згідно з додатком на строк, установлений статтею 1 Закону України “Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом. Державній казначейській службі тимчасово зупинити операції з бюджетними коштами, передбаченими у державному бюджеті для здійснення витрат з погашення та обслуговування боргових зобов’язань за переліком згідно з додатком на строк, установлений статтею 1 Закону України “Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом", - йдеться у тексті розпорядження.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...