вівторок, 24 жовтня 2017 р.04:40

Суперник "Шахтаря" у Лізі чемпіонів "ПСЖ" розгромив "Генгам" у Лізі 1

КИЇВ. 23 вересня. УНН. Суперник донецького "Шахтаря" в рамках другого туру Ліги чемпіонів паризький "Парі Сен-Жермен" завдав розгромної поразки "Генгаму" у сьомому турі французької Ліги 1, передає УНН.

Вже на 4-й хвилині гри воротарю "Генгама" прийшлося рятувати свою команду після удару з ближньої дистанції бомбардира Едінсона Кавані. Відкрили рахунок футболісти паризького колективу на 18 хвилині – дальній точний удар у нижній кут завдав аргентинець Хав'єр Пасторе.

В наступний проміжок часу гравці "ПСЖ" створили велику кількість моментів, але відзначитися зуміли тільки на 76 та 83 хвилинах зусиллями Анхеля Ді Марії та Златана Ібрагімовича – 3:0.

Відзначимо, що це вже п’ята перемога при двох нічиїх у підопічних Лорана Блана за підсумками семи турів французької Ліги 1, що дозволяє "ПСЖ" з 17 очками розміщуватись на першій сходинці чемпіонату.

Нагадаємо, матч Ліги чемпіонів у групі А між "Шахтарем" і "ПСЖ" відбудеться 30 вересня.