Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 26 березня 2017 16:48
youtube
Новини: Економіка

Один з найбільших логістичних 3pl-операторів України компанія ZAMMLER подала судовий позов проти страхової компанії "ПЗУ Україна"

КИЇВ. 23 вересня. УНН. Один з найбільших логістичних 3pl-операторів України компанія ZAMMLER подала судовий позов проти страхової компанії "ПЗУ Україна" щодо відшкодування більш ніж півмільйона гривень, передає УНН.

Підставою звернення до суду стала необґрунтована відмова страхової компанії у відшкодуванні збитків, завданих ZAMMLER внаслідок крадіжки застрахованого вантажу під час здійснення перевезення.

Юристи логістичного провайдера стверджують, що це вже не перший випадок, коли страхова компанія відмовляється від виконання договірних зобов’язань з виплати страхових компенсацій.

Відмова страховика у відшкодуванні збитків є необґрунтованою та суперечить як умовам договору, так і нормам чинного законодавства.

Рішенням керівництва компанії всі завдані збитки клієнтам ZAMMLER відшкодовано у повному обсязі, за рахунок власних коштів компанії.

Таким чином, логістичним провайдером дотримано усі договірні умови співпраці з клієнтами та збережено ім’я відповідального та надійного партнера на ринку логістичних послуг України, незважаючи на відмову "ПЗУ Україна" виконати умови договору страхування.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...