вівторок, 25 липня 2017 р.21:55

"Шахтар" розгромив за переповнених трибун ФК "Тернопіль"

КИЇВ. 23 вересня. УНН. Донецький "Шахтар" розгромив ФК "Тернопіль" у першій зустрічі 1/8 фіналу Кубка України з футболу. Рахунок гри в Тернополі – 0:5, передає УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

У першому таймі гості відзначилися лише одним голом. Його автором став на 34-й хвилині Максим Малишев, котрий у дотик переправив м’яч у чужі ворота після передачі Ісмаілі.

Через хвилину після перерви Бернард подвоїв результат, він же на 60-й хв. ударом із штрафного закрутив під перекладину і зробив рахунок 3:0.

Ще два м’ячі з інтервалом в одну хвилину (76 і 77) забили 19-річні футболісти "Шахтаря" Андрій Борячук і Віктор Коваленко. Зазначимо, що для Борячука це був не лише перший гол – за 10 хвилин до цього він вперше з’явився на полі у футболці "Шахтаря", вийшовши на заміну.

"Шахтар" грав у Тернополі таким складом: Богдан Сарнавський, Василь Кобін, Іван Ордець, Микола Матвієнко, Ісмаїлі, Максим Малишев (Тарас Степаненко, 62), Віктор Коваленко, Олександр Зубков, Едуардо (к) (Андрій Борячук, 65), Бернард, Дентіньо (Андрій Коробенко, 71).

Додамо, що на центральному стадіоні Тернополя, який вміщує понад 15 тисяч глядачів, був аншлаг.

Як повідомляв УНН, міський голова Тернополя Сергій Надал під час розмови до гри з головним тренером "Шахтаря" Мірчею Луческу запропонував його команді перебазуватися для домашніх матчів до їхнього міста.

Додамо, що на цей час внічию 1:1 завершилися два кубкові дербі: кіровоградське - за участю "Зірки" та "Олександрії", а також дніпропетровське - у парі криворізького "Гірника" і дніпродзержинської "Сталі".

"Волинь" і "Дніпро" з однаковим рахунком 2:0 обіграли на виїзді відповідно ФК "Миколаїв" і донецький "Олімпік".