Середа, 18 січня 2017 08:18

"Барселона" сенсаційно поступилась "Сельті" - 1:4

КИЇВ. 24 вересня. УНН. Футболісти “Барселони” сенсаційно поступились у виїзному матчі п’ятого туру іспанського Ла Ліги “Сельті” з Віго — 1:4, передає УНН.

Вже на 56-й хвилині господарі вигравали 3:0. Ноліто відкрив рахунок, а потім Яго Аспас двічі “результативно” втікав з центра поля на побачення з голкіпером “Барси” Тер Штегеном.

На 80-й хвилині Неймар подарував гостям надію на порятунок, однак вже через 3 хвилини форвард “Сельти” Йон Гвідетті фактично підвів риску під розгромом діючого переможця Ліги чемпіонів.

Цей результат дозволив “Сельті” набрати 13 очок і зберегти чільне місце в турнірній таблиці.

Підопічні Луїса Енріке зазнали першої поразки після чотирьох перемог на старті, причому за один вечір пропустили вдвічі більше, ніж за всі попередні ігри.