середа, 23 серпня 2017 р.06:25

Клуб Д.Канкави вийшов на третє місце в чемпіонаті Франції

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Французький клуб екс-футболіста дніпропетровського “Дніпра” Джаби Канкави вийшов на третє місце в Лізі 1 після перемоги в п’ятницю у матчі відкриття восьмого туру над “Ліллем” — 1:0, передає УНН з посиланням на офіційний сайт французької ліги.

У першому таймі екс-форвард “ПСЖ”, “Ліверпуля”, “Болтона” і “Суонсі” Давид Н’Гог не реалізував 11-метровий штрафний удар на 20-й хвилині.

Однак йому вдалося реабілітуватися по перерві, коли він замкнув головою навісну подачу від Фредеріка Бюло.

Д.Канкава відіграв на полі весь матч.

Цією мінімальною домашньою перемогою “Реймс” перервав серію нічиїх з трьох матчів.

“Червоні”, маючи після восьми зустрічей 15 очок, відстають на одне від “Сент-Етьєна” і на два — від лідера — “ПСЖ”.