Субота, 27 травня 2017 22:30

“Шахтар” обіграв “Олімпік” з рахунком 3:2

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Донецький “Шахтар” здобув вольову перемогу над земляками з “Олімпіка” з рахунком 3:2 на київському НТК ім. Баннікова у стартовому поєдинку 9-го туру чемпіонату України з футболу, передає кореспондент УНН.

Події в зустрічі розвивалися драматично, арбітр Іван Бондар призначив три 11-метрові штрафні удари.

Вже на 16-й хвилині “Шахтар” залишивcя в чисельній меншості — червону картку через гру ліктем у власній карній зоні отримав Іван Ордець.

Удар з 11-метрової позначки у виконанні Гегама Кадімяна Андрій П’ятов парирував, однак гравець “Олімпіка” виправився на добиванні — 1:0.

На 38-й хвилині у своєму штрафному порушив правила вже Дмитро Гришко з “Олімпіка”, і Алекс Тейшейра з пенальті сквитав результат — 1:1.

У середині другого тайму красивим голом відзначився Володимир Лисенко, пославши м’яч здалеку в дев’ятку і знову вивівши “Олімпік” уперед.

“Гірники” вдруге відігралися за 13 хвилин до кінця гри, і знову з пенальті. Секу Конде відверто збив Алекса Тейшейру і був вилучений через другу жовту картку, а з “точки” цього разу влучно пробив капітан “Шахтаря” Даріо Срна.

Вирішальний гол віце-чемпіони України забили на заключній хвилині основного ігрового часу, коли Ісмаїлі з дальньої дистанції пробив у перекладину, Степаненко опинився на підборі і асистував Тейшейрі, який поставив останню крапку в матчі.

Сьогодні також відбудеться зустріч київського “Динамо” і ужгородської “Говерли”.