Вівторок, 23 травня 2017 20:04

Хокеїсти “Донбасу” закинули 9 “сухих” шайб “Білому Барсу”

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Сьогодні в Дружківці Донецької області відбувся матч першого туру чемпіонату України з хокею між місцевою командою “Донбас” і “Білим Барсом” з Білої Церкви, у якому господарі добилися розгромної перемоги — 9:0 (1:0, 3:0, 5:0), передає УНН з посиланням на прес-службу ХК “Донбас”.

У першому періоді вдало діяв у воротах “Білого Барса” Сергій Люльчук, пробити якого вдалося лише одного разу після швидкої комбінації Руслана Ромащенка та Володимира Чердака.

У другій третині гри тиск донецької команди посилився. Дубль вдалося оформити Чердаку, потім ворота гостей вразив екс-партнер Володимира по “Молодій Гвардії” захисник Данило Скрипець, а четверта шайба — на рахунку Микити Буценка — сина головного тренера “Білого Барса”.

У завершальному періоді підопічні Анатолія Степанищева засмутили суперника ще п’ять разів. Забивали Сергій Варламов, Всеволод Толстушко, Віктор Захаров, Сергій Бабинець і Сергій Кузьмик. Таким чином, голкіпер Євген Напненко оформив перший в поточній першості шатаут.

Нагадаємо, що сьогодні пройдуть ще три поєдинки хокейного чемпіонату України: “Рапід” — “Компаньйон” (обидва — Київ), “Дженералз” (Київ) “Кременчук”, “Витязь” — “Юність” (обидва — Харків).