Вівторок, 06 грудня 2016 17:56

"ПСЖ" перед поїздкою до Львова розгромив "Нант"

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Наступні суперники донецького “Шахтаря” у груповому турнірі Ліги чемпіонів футболісти “Парі Сен-Жермен” у матчі 8-го туру чемпіонату Франції обіграли сьогодні на виїзді з результатом 4:1 клуб “Нант”. передає УНН з посиланням на сайт Ліги 1.

Перемогу парижан на “Ла Божуар Луї Фонтен” можна назвати вольовою, оскільки суперники розмочили рахунок завдяки удару Яссіна Бамму ще на 11-й хвилині і вели перед увесь перший тайм.

Однак майже одразу після перерви форвард “ПСЖ” Златан Ібрагімович відновив рівновагу.

Наступні свої три голи підопічні Лорана Блана забили протягом заключних 20 хвилин зустрічі. На 73-й Едінсон Кавані вивів гостей вперед, а ще через 7 хвилин Анхель Ді Марія забив третій м’яч. Ефектну риску під розгромом “Нанта” поставив на 90-й хвилині Серж Ор’є.

“ПСЖ” провів матч у такому складі: Трапп, Тіагу Сілва, Ор’е, Кюрзава, Маркін’юс, Ді Марія (Лавессі, 83), Пасторе, Стамбулі (Мотта, 66), Верратті, Ібрагімович, Лукас (Кавані, 65).

Сьогоднішня поразка стала для “Нанта” четвертою поспіль. А ось “ПСЖ” з 20-ма очками очолює турнірну таблицю Ліги 1, випереджаючи на 4 пункти найближчого переслідувача — “Сент-Етьєн”.

Донецький “Шахтар” зіграє з лідером французького чемпіонату матч другого туру у групі “А” Ліги чемпіонів у середу, 30 вересня, о 21:45 на “Арені Львів”.