Пʼятниця, 20 січня 2017 03:46

Хокеїсти "Дженералз" вирвали перемогу у "Кременчука"

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Хокеїсти київського клубу “Дженералз” взяли реванш за п’ятничну поразку від “Кременчука”, вигравши сьогодні повторний поєдинок на льоду столичного Палацу спорту з рахунком 2:1 (0:1; 2:0; 0:0), передає УНН з посиланням на прес-службу ФХУ.

Як і напередодні, за найменшого приводу і без приводу на майданчику виникали сутички та зіткнення. До бійки дійшло одного разу, коли Олексій Мельников та Володимир Романенко вирішили перевести суперечку в силову форму.

Знову зиску з такої гри більше отримали гості. Олексій Костюк запустив у прорив Олексія Янішевського по правому флангу. Олексій переграти Едуарда Захарченка не зумів, проте на добиванні першим опинився Ігор Мікулко, який і переправив шайбу в сітку воріт

У другому періоді вболівальники побачили зовсім інших “генералів”. З початку 20-хвилинки кияни почали діяти обережніше, не провокували конфлікти й самі на велися на провокації опонентів. В результаті це призвело до того, що друга ланка господарів двічі вразила ворота Михайла Шевчука. Спочатку Сергій Афанасьєв добряче приклався до шайби на синій лінії, а партнери в цей час повністю перекрили огляд голкіперу гостей. А потім господарі організували контратаку, яка завершилась точним кидком Георгія Кічі.

Після останньої перерви кияни намагалися засушити гру і максимально убезпечити свої ворота від неприємностей. Найкращий шанс у кременчукців змарнував Владислав Луговий, який не зміг реалізувати штрафний кидок.

Додамо, що в дебютній грі чемпіонату між двома хокейними клубами Харкова “Витязь” розгромив “Юність — 9:1 (2:0, 3:1, 4:0).

Як повідомляв УНН, у суботу ж київський клуб “Крижинка-Компаньон” взяв гору над іншою столичною командою “Рапід” з рахунком 4:3 (1:1, 2:2, 1:0), а ХК “Донбас” у Дружківці декласував хокеїстів “Білого Барса” — 9:0 (1:0, 3:0, 5:0).