Субота, 25 березня 2017 04:58

Л.Мессі через травму вибув з гри на два місяці

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Форвард “Барселони” Ліонель Мессі отримав травму в матчі 7-го туру чемпіонату Іспанії проти “Лас-Пальмаса”, в якому каталонський клуб здобув перемогу з рахунком 2:1, передає УНН з посиланням на MARCA.

Вже на третій хвилині гри аргентинець отримав розрив медіальної колатеральної зв’язки в лівому коліні після зіткнення в безпосередній близькості від чужих воріт із захисником суперників Педро Бігасом. Л.Мессі спробував продовжити гру, провівши на полі ще кілька хвилин, однак потім попросив заміни, оскільки його коліно помітно розпухло.

Аргентинського форварда замінив інший нападник Мунір Ель-Хaддаді, а сам він був терміново доставлений до клініки Крю Бланка, де пройшов кілька медичних тестів, які підтвердили серйозність травми, яка не дасть змоги 4-разовому володарю “Золотого м’яча” грати протягом 7-8 тижнів.

Таким чином, Л.Мессі пропустить ігри з “Севільєю”, “Райо Вальєкано”, “Ейбаром”, “Хетафе” і “Вільярреалом” у чемпіонаті Іспанії, а також матч проти “Байєра” і обидва з БАТЕ в Лізі чемпіонів. Є надія, що він повернеться на поле перед Ель Класико з “Реалом”, яке відбудеться 21 листопада.

Як повідомляв УНН, гол Є.Коноплянки приніс першу перемогу “Севільї” в чемпіонаті Іспанії.