понеділок, 23 жовтня 2017 р.04:41

Хокеїсти харківського "Витязя" вдруге перемогли земляків з "Юності"

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Хокеїсти харківського “Витязя” виграли і другий матч першого туру національного чемпіонату у земляків з команди “Юність”. Рахунок 8:4 (3:1, 0:2, 5:1), передає УНН з посиланням на прес-службу ФХУ.

Вже в дебюті зустрічі Максим Одноворченко реалізував чисельну більшість “Юності".

І хоча підопічні Віталія Литвиненка дуже швидко відігралися, номінальні гості ТРЦ “Дафі” скинули тягар з плечей і заграли розкуто.

Якщо у стартовому періоді “Витязь” матеріалізував свою перевагу, то друга 20-хвилинка пройшла повністю під диктовку команди Валерія Пляшешника. А коли на початку заключного ігрового відрізку Максим Одноворченко вдруге вивів свою команду вперед, ставши автором хет-трику, на льодовому майданчику запахло сенсацією.

Проте хокеїсти “Витязя” встигли вчасно схаменутися і в заключні 12 хвилин гри не лише повернули собі лідерство, а й забезпечили комфортну перевагу.

Нагадаємо, що напередодні “Юність” поступилася з набагато неприємнішим рахунком 1:9.

Як повідомляв УНН, інший матч хокейної неділі між ХК “Донбас” і “Білим Барсом” закінчився з рахунком 15:0.

Після того, які всі 8 команд-учасниць хокейного чемпіонату країни проведи по два матчі, по 6 очок набрали “Донбас” і “Витязь”, по 3 – “Кременчук”, а також київські “Рапід”, “Компаньйон” і “Дженералз”, з нулями поки що “Юність” і “Білий Барс”.

Спарені ігри другого туру мають відбутися 2-3 жовтня.