Неділя, 17 грудня 2017 12:36

Чемпіон України з баскетболу "Хімік" провів дві зустрічі на турнірі в Польщі

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Чинний чемпіон України з баскетболу южненський "Хімік" провів дві зустрічі на міжнародному турнірі в Польщі на кубок імені Мечислава Лопатки. Про це УНН повідомили у прес-службі БК "Хімік".

Перемогою 79:77 над чотириразовим срібним призером Польщі "Туровом", южненський "Хімік" почав свій виступ на третьому міжнародному турнірі в Польщі на кубок Мечислава Лопатки, який проходить у місті Вроцлав.

БК "Хімік": Петров - 16 очок, 4 підбирання, 2 передачі; Антипов - 17 очок, 3 підбирання; Конєв - 12 очок, 10 підбирань; Шоу - 12 очок, 3 підбирання; Фрейзер - 9 очок, 5 підбирань, 9 передач; Рябчук - 9 очок, 5 підбирань, 2 передачі.

У фіналі міжнародного турніру поступився господарям змагань "Шльонську" (72:74) за який виступає українець Віталій Коваленко та п’ятеро представників США.

БК "Хімік": Фрейзер - 21 очко + 5 підбирань + 5 передач, Шоу - 20 очок + 5 підбирань, Конєв - 12 очок + 4 підбирання, Петров - 10 очок + 4 підбирання, + 3 перехоплення.

Відзначимо, що В.Коваленко став найрезультативнішим баскетболістом у своєму клубові - 16 очок + 8 підбирань.

Як повідомляв УНН, раніше БК "Хімік" став переможцем міжнародного турніру в Угорщині.