субота, 23 вересня 2017 р.23:50

Ж.-В.Цонга став переможцем тенісного турніру АТР у Франції

КИЇВ. 28 вересня. УНН. 17 ракетка світу француз Жо-Вілфрід Цонга став переможцем престижного тенісного турніру категорії АТР у Метці (Франція), повідомляє УНН з посиланням на сайт АТР.

У фінальному поєдинку Ж.-В.Цонга обіграв свого співвітчизника Жіля Симона, що займає десяту позицію світового рейтингу – 7:6 (5), 1:6, 6:2.

Протягом двох годин та 15 хвилин переможець турніру, у фінальному двобою зробив шістнадцять ейсів і шість разів помилився при подачі.

Рахунок особистих зустрічей опонентів став 7:3 на користь 17-го номера рейтингу АТР.

Варто відзначити, що титул переможця у французькому місті Метц став для Ж.-В.Цонга першим на змаганнях АТР в поточному сезоні і дванадцятим в кар'єрі, принісши йому і 250 рейтингових балів.

Таким чином, спортсмен зрівнявся зі своїми співвітчизниками Ж.Сімоном і Рішаром Гаске за показником виграних трофеїв за кар’єру – по 12. Лідерство серед французьких тенісистів за кількістю перемог на турнірах АТР належить Янніку Ноа, який за свій час завоював двадцять три титули.

Додамо також, в іншому фінальному протистоянні на турнірі АТР у Санкт-Петербурзі канадець Мілош Раоніч (9 ракетка світу) виграв у португальця Жуана Соузи.