пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.22:19

Жіноча збірна України гарантувала медаль на ЧЄ з настільного тенісу

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Жіноча збірна України з настільного тенісу вперше в історії завоювала медалі чемпіонату Європи, вийшовши до півфіналу командного турніру, що проходить в Єкатиренбурзі (Росія), повідомляє УНН з посиланням на канал "Х-спорт".

Команда у складі Маргарити Песоцької, Тетяни Біленко та Ганни Гапонової, вийшла у чвертьфінал з першого місця у своїй групі з наступними результатами: Україна - Португалія 3:0, Швеція - Україна 2:3.

Вихід у півфінал та відповідно, як мінімум бронзову нагороду нашим співвітчизницям забезпечив позитивний результат у матчі проти Чехії – 3:1.

Відзначимо, що у півфінальній зустрічі "жовто-блакитні" зіграють з переможцем пари Румунія-Польща.

Додамо, що чоловіча збірна у турнірі за 9-16 сходинки поступилися сербам 2:3 і для того аби залишитися у найвищому дивізіоні Європи, нашим співвітчизникам потрібно буде вигравати наступний поєдинок.