Четвер, 19 січня 2017 17:31

Київське "Динамо" на виїзді виграв перший тайм у грі з "Маккабі"

КИЇВ. 29 вересня. УНН. За підсумками перших 45 хвилин зустрічі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів між "Динамо" і "Маккабі" з Тель-Авіву, рахунок 1:0 на користь представника України, повідомляє кореспондент УНН.

У дебюті поєдинку (на 4-й хвилині) вінгер "Динамо" Андрій Ярмоленко відкрився із-за спин оборонців "Маккабі" і отримав своєчасну передачу з центра поля від Дерліса Гонсалеса. Обробивши м’яч, гравець збірної України забив єдиний гол у першому таймі зустрічі.

За підсумками даного відрізку поєдинку футболісти "Динамо" переважали своїх опонентів у володінні м’ячем та кількості завданих ударів (9:4).

Варто відзначити, що по одному гравцю команд отримали жовті картки. У "біло-синіх" – Мігел Велозу, а у господарів Еден Бен Басат.

Додамо також, у паралельному матчі групи G (квартет "Динамо" і "Маккабі") "Порту" у рідних стінах грає у нічию 1:1 з "Челсі". Голи забивали Андре за "Порту" та Вілліан з "Челсі".