четвер, 19 жовтня 2017 р.07:23

ФК "Динамо" з різницею у два м’ячі переміг "Маккабі" у Лізі чемпіонів

КИЇВ. 29 вересня. УНН. У матчі Ліги чемпіонів у групі G на стадіоні "Саммі Офер" у Хайфі київське "Динамо" на виїзді обіграло "Маккабі" з різницею у два м’ячі, передає УНН.

Вже на початку гри, а саме на 4-ій хвилині кияни відкрили рахунок. Дерліс Гонсалес віддав передачу з центра поля на лідера "Динамо" Андрія Ярмоленко, котрий зробив ривок у напрямку воріт опонентів і, отримавши м’яч, надіслав його у ворота Райковіча. Швидко господарі (Е.Захаві) поєдинку відправили м’яч й у ворота Олександра Шовковського, але арбітр не зарахував взяття воріт із-за офсайду.

У середині тайму правий захисник Даніло Сілва перевірив ударом з дальньої дистанції голкіпера ізраїльтян, але той справився. На 31 хвилині найдорожчий гравець "Маккабі" Е.Захаві (трансферна ціна – 3 млн євро) завдав удару у ближній кут воріт "біло-синіх" – О.Шовковський перевів м’яч на кутовий. Через кілька хвилин кияни організували контрвипад, який закінчував Жуніор Мораєс, але воротар зумів відвести загрозу.

Початок другої половини пройшов за сценарієм першої – на 50 хвилині Д.Гонсалес обіграв на фланзі суперників і віддав гольову передачу на Ж.Мораєса – 0:2. Практично відразу лідер атак "Маккабі" Е.Захаві завдав гострого удару зі штрафного – м’яч полетів трохи вище поперечини. Після цього команди не зуміли створити справжніх гольових моментів.

Нагадаємо, що у першому турі "Динамо" на стадіоні "Олімпійському" розписав мирову 1:1 із "Порту", а "Маккабі" в гостях поступився лондонському "Челсі" 0:3.