Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 18 січня 2018 18:24
Новини: Політика

Уряд створив Державну службу України з питань АР Крим та міста Севастополя

КИЇВ. 30 вересня.УНН. "Урядовий кур’єр" опублікував постанову Кабінету міністрів України № 736 "Деякі питання Державної служби України з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя",  якою створюється Державна служба України з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, повідомляє УНН.

"Державна служба України з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (далі — Служба) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України та який забезпечує формування і реалізує державну політику з питань, пов’язаних з Автономною Республікою Крим та м. Севастополем", - йдеться у тексті постанови.

Серед завдань Служби є забезпечення формування і реалізація державної політики з питань, пов’язаних з Автономною Республікою Крим та м. Севастополем, зокрема щодо захисту прав і свобод громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України, захисту прав і свобод осіб, які порушені внаслідок тимчасової окупації частини території України, а також захисту державних активів у Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представництво Президента в Криму намагалися підірвати на Херсонщині

Другим є створення умов для вільного розвитку кримськотатарської мови, мов інших корінних народів та національних меншин, що проживають на тимчасово окупованій території України

Третім завданням служби є сприяння задоволенню національно-культурних, освітніх потреб, розвитку етнічної самобутності корінних народів та національних меншин, що проживають на тимчасово окупованій території України.

Вона може залучати до своєї діяльності експертів і науковців, а також безоплатно користуватися державними реєстрами.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...