понеділок, 24 липня 2017 р.18:47

“Астана” і “Галатасарай” зіграли внічию у першому матчі Ліги чемпіонів

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Казахстанська “Астана” зіграла внічию 2:2 з турецьким “Галатасараєм” у першому матчі середи в Лізі чемпіонів, передає УНН з посиланням на офіційний сайт УЄФА.

У своєму дебютному єврокубковому матчі півзахисник турків Білал Кіса відкрив рахунок на 31-й хвилині ударом з-за меж штрафного майданчика.

Рахунок зрівнявся лише на 77-й хвилині через автогол захисника “Галатасарая” Хакана Балта, на якого зрикошетив м’яч від голкіпера Муслери, а від Балта влетів у ворота.

Однак цей гол став історичним для “Астани”, оскільки він перший в історії казахстанського футболу у Лізі чемпіонів.

Втім, завдяки автоголу воротаря господарів стамбульці вийшли вперед на 86-й хвилині, коли Ненад Еріч невдало відбив у власні ворота прострільну передачу з флангу Сінана Гюмюса — 1:2.

“Астана” добилася результативної нічиєї, фактично не забиваючи голів сама, бо і на 89-й хвилині м’яч у ворота “Галатасарая” влетів від французького захисника турків Ліонеля Кароля. Спочатку Муслера парирував м’яч після флангової подачі, але відбив точно на голову Рохеру Каньясу, залишившись лежати на газоні. Колумбієць пробив у дотик головою по порожніх воротах, перед лінією яких Кароль щосили зрізав м’яч у свої ворота.

“Астана” врятувала і здобула перше очко в Лізі чемпіонів. Для “Галатасарая” ж воно стало першим у нинішньому груповому турнірі Ліги. Іншу пару в сьогоднішньому другому турі складуть лідери групи “С” — “Атлетико” (Мадрид) і “Бенфіка” (Лісабон).