Понеділок, 23 січня 2017 15:31

"Шахтар" програв "ПСЖ" з рахунком 0:3

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Футболісти донецького “Шахтаря” зазнали другої поспіль поразки у групі “А” Ліги чемпіонів. У середу підопічні Міпчі Луческу пропустили три “сухі” м’ячі у грі на “Арені Львів” від французького “Парі Сен-Жермен” — 0:3, передає УНН.

Вже на 7-й хвилині івуарієць Серж Ор’є відтіснив у верховій боротьбі за м’яч Тайсона і відкрив рахунок.

На 23-й хвилині у потрібному місці в потрібний час опинився бразильський півзахисник парижан Давід Луїс, від чийого коліна після передачі знову ж таки з правого флангу м’яч рикошетом влетів у кут воріт Андрія П’ятова — 0:2.

Рикошет призвів і до третього голу вже на 90-й хвилині, коли швед Златан Ібрагімович, відкрившись на передачу на хід у напрямку воріт, вдарив, але влучив у ногу Дарії Срни, що наздогнав форварда, проте м’яч, підступно змінивши траекторію польоту, вкотився поруч із штангою до сітки.

Донеччанам цього вечора ще й добряче не таланило, хоча команда мала не один шанс забити і, принаймні, завершити гру з пристойнішим результатом.

Команди відіграли поєдинок у таких складах:

“Шахтар”: П’ятов, Срна (к), Кучер, Ракицький, Шевчук, Малишев, Фред, Марлос (Коваленко, 71), Тейшейра, Тайсон (Бернард, 71), Гладкий (Дентіньо, 85);

“ПСЖ”: Трапп, Ор’е, Тіяго Сілва (к), Давид Луїс, Максвелл, Верратті, Тіяго Мотта, Матюїді, Ді Марія (Пасторе, 82), Ібрагімович (Лавессі, 90+2), Кавані (Лукас, 80).

Легкою втіхою для прихильників донецької команди є той факт що попередження отримували лише гравці суперника — Ібрагімович (65), Давид Луїс (86) і Тіяго Сілва (89).

Додамо, що в іншому матчі групи “А” “Реал” переміг на виїзді шведський “Мальме” 2:0 завдяки дублю Кріштіану Роналду, котрий довів лік забитих м’ячів протягом кар’єри до 501-го.

Становище в групі: 1. “Реал” — 6 очок (6-0), 2. “ПСЖ” — 6 (5-0), 3. “Мальме” — 0 (0-4), 4. “Шахтар” — 0 (0-7).