Середа, 18 січня 2017 06:42

Було два різні тайми і дві різні команди - М.Луческу

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Головний тренер донецького “Шахтаря” Мірча Луческу в інтерв’ю для каналу “Футбол 2” дав коментар до матчу 2-го туру Ліги чемпіонів проти французького “Парі Сен-Жермен”, у якому віце-чемпіони України поступилися з рахунком 0:3, повідомляє УНН.

“Було два різні тайми і дві різні команди. Варто знати наш рівень на якому ми знаходимося — ми потрапили в групу, з якої вийти шанси у нас невеликі.

Ми робили все можливе, щоб бути у цій грі на рівні, і нам це вдалося. Я казав, що після гри варто залишати поле під оплески, і так і сталося.

У другому таймі у нас виходило грати у футбол. Третій гол у наші ворота був зовсім необов’язковим. Ми також багато створили моментів, але не реалізували.

0:3 — рахунок великий, але ми його не заслуговували по грі, — сказав М.Луческу.

Додамо, що два наступні поєдинки в групі “А” Ліги чемпіонів “Шахтар” проведе з “Мальме”, який також не має очок у своєму активі. 21 жовтня — гра в Швеції, 3 листопада — в українському Львові.