Вівторок, 21 листопада 2017 16:12

“Дніпро” в Норвегії обіграв “Русенборг” з рахунком 1:0

КИЇВ 1 жовтня. УНН. Футболісти дніпропетровського “Дніпра” в Норвегії вирвали перемогу в місцевого “Русенборга” у матчі другого туру групового етапу Ліги Європи УЄФА у групі “G”. Рахунок — 1:0, передає УНН з посиланням на офіційний сайт УЄФА.

Основні події в зустрічі відбулися близько 80-ї хвилини, коли суперники обмінялися гострими моментами.

Спочатку господарі виконали штрафний, в результаті якого Хольмар Ейольфссон головою пробивав метрів з шести і м’яч влучив у перекладину. Після кутового гості вивели на удар Марка Єнсена, однак той не влучив ворота.

Дніпряни організували атаку у відповідь, у завершальній фазі якої Матеус зробив навіс з правого флангу, і Євген Селезньов з кута воротарського майданчика головою підрізав м’яч у ближній кут воріт “Русенборга”, ставши автором другого гола у другому поспіль поєдинку Ліги Європи.

Євген Чеберячко на другій доданій хвилині міг подвоїти рахунок, але пробив поруч із стійкою.

В іншому матчі групи італійський “Лаціо” переміг удома французький “Сент-Етьєн” — 3:2.