Пʼятниця, 17 листопада 2017 19:49

Хокеїсти “Донбасу” перемогли на виїзді “Кременчук”

КИЇВ. 2 жовтня. УНН. У Кременчуці відбувся перший матч другого туру чемпіонату України, в якому ХК “Донбас” переміг місцевий ХК “Кременчук” з рахунком 4:1 (2:0, 2:0, 0:1), передає УНН з посиланням на прес-службу донецького клубу.

Донеччани дуже агресивно почали гру, постійно тиснучи на ворота Михайла Шевчука. Віктор Захаров через хвилину після стартового вкидання відкрив рахунок. Не змовчав у першому періоді і кращий бомбардир “Донбасу” Сергій Бабинець, який у більшості подвоїв перевагу “червоно-чорних”.

Після перерви підопічні Анатолія Степанищева змогли закинути ще двічі, цього разу відрізнялася виключно перша п’ятірка. Дубль оформив Сергій Варламов.

Однак, незважаючи на гучну підтримку гостьового фан-сектора “Донбасу”, до якого в третьому періоді найближче грав голкіпер Євген Напненко, оформити другий шатаут в чемпіонаті йому не вдалося. Ілля Коренчук забив гол престижу.