Пʼятниця, 20 січня 2017 04:33

Хокеїсти київського “Рапіда” перемогли харківську “Юність”

КИЇВ. 2 жовтня. УНН. Хокеїсти київського “Рапіда” перемогли харківську “Юність” у стартовому матчі другого туру чемпіонату України, що відбувся на льоду Київського Палац спорту. Рахунок — 10:3 (4:2, 3:0, 3:1), передає УНН з посиланням на прес-службу ФХУ.

На самому початку зустрічі господарі отримали можливість реалізувати чисельну перевагу і майже відразу її використали. Дебютну шайбу за “Рапід” у своєму першому матчі закинув Владислав Макоревич. Ще до першої перерви він зробив дубль, але між цими подіями глядачі стали свідками ще чотирьох шайб: двох у ворота Олега Хоніна і двох у ворота Микити Хмеля.

Після перерві підопічні Олександра Хміля ще тричі розписалися у воротах Хмеля, а єдине, на що спромоглися хокеїсти “Юності”, це організувати кулачний поєдинок між Данилом Півтораком та Денисом Севастьяновим.

Маючи таку солідну перевагу, в заключній 20-хвилинці кияни грали розслаблено і вже не хвилювалися за результат. “Юність” же виявилася надломленою морально і повернути інтригу в матч не змогла.

Голи: 1:0. Макоревич (Єловіков, 2:19 — більш.), 1:1. Одноворченко (Колядинський, 4:21 — більш.), 2:1. Черніченко (Савчук, 9:24), 2:2. Лісін (Хохлов, 9:32), 3:2. Черніченко (Вербенко, 11:59), 4:2. Макоревич (Єловіков, 13:23), 5:2. Шапіро (21:27), 6:2. Геращенко (Макоревич, Бобков, 29:20), 7:2. Вербенко (33:08 — менш.), 8:2. М. Дворник (Коржилецький, 47:59), 9:2. Єловіков (48:49 — менш.), 9:3. Колядинський (Семененко, 56:03 — менш.), 10:3. Коржилецький (М. Дворник, 59:42).

Сьогодні також зустрічаються “Білий Барс” — “Компаньйон”, “Кременчук” — “Донбас” і “Дженералз” — “Витязь”.