Субота, 21 січня 2017 12:52

Призери чемпіонату України з волейболу виграли на старті нового сезону

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Всі призери попереднього чемпіонату України з волейболу —"Локомотив“, “Юракадемія” і “Хімпром-СумДУ” — почали новий сезон з великих перемог по 3:0, передає УНН з посиланням на sport.ua.

Всі три команди, які після закінчення минулого сезону піднялися на п’єдестал пошани, приймали своїх суперників вдома.

У харківському Палаці спорту “Локомотив” відбулося урочисте відкриття чемпіонату за участі президента Національного олімпійського комітету України Сергій Бубки. Чинний чемпіон — “Локомотив” — без особливих проблем здолав дебютанта Суперліги — дніпропетровський “Дніпро”. Найбільш переконливим був рахунок другого сету −25:9, у якому гості не змогли навіть дістатися до двозначної цифри.

В іншому районі Харкова — в спортивному комплексі Національної юридичної академії — зустрічалися бронзові призери сезону 2014-2015 років — місцева “Юракадемія” — і чернігівський “Буревісник-ШВСМ”. Тут боротьба була більш наполегливою, але все ж з перевагою господарів поля.

У зустрічі срібного медаліста попереднього турніру в чоловічій Суперлізі — сумського “Хімпром-СумДУ” — і “Фаворита” з міста Лубни — перший і третій сет сумнівів у тому, хто переможе, не викликали. Зате в другій партії глядачі побачили справжню боротьбу за перемогу. Тільки з рахунком 31:29 успіху домоглися сумчани.

Таким чином, у перший ігровий день у чоловічій Суперлізі зафіксовано результати:

“Локомотив” — “Дніпро” — 3:0 (25:16, 25:9, 25:15);

“Хімпром-СумДУ” — “Фаворит” — 3:0 (25:14, 31:29, 25:20);

“Юракадемія” — “Буревісник-ШВСМ” — 3:0 (25:14, 25:20, 25:21).

У суботу в Сумах та у двох залах в Харкові відбудуться другі матчі між цими ж суперниками.