Неділя, 22 січня 2017 19:12

“Шахтар” виграв у “Чорноморця” з новим дублем Тейшейри

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Донецький “Шахтар” виграв на “Арені Львів” у одеського “Чорноморця” з рахунком 2:0. Черговим дублем у чемпіонаті України відзначився бразильський форвард Алекс Тейшейра, передає кореспондент УНН.

Донеччанин відкрив рахунок ударом з 11-метрової позначки. Даріо Срна віддав пас у карну зону “Чорноморця”, де першим на м’ячі опинився Віктор Коваленко, але був збитий голкіпером Євгеном Боровиком.

Тейшейра чітко пробив у лівий кут, воротар не дотягнувся. Йшла восьма хвилина зустрічі.

Форвард подвоїв результат на 4-й хвилині другого тайму. Обрізка одеського гравця в центральному колі обернулася забігом Тейшейри, який відпасував Бернарду в штрафмайданчик. Той подавав, після рикошету м’яч змінив траєкторію — Є.Боровик виніс його з лінії, але - точно в Тейшейру.

Бразилець довів лік забитих м’ячів у поточному чемпіонаті до 14-ти, значно випереджаючи інших голеадорів. Причому Тейшейра зробив уже шостий дубль у Лізі Парі-Матч.

Нагадаємо, що в першій зустрічі суботнього ігрового дня “Металіст” і “Сталь” у Харкові зіграли внічию — 1:1.