неділя, 23 липня 2017 р.15:03

Запорізький “Металург” пропустив три “сухі” м’ячі від “Олімпіка”

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Попри побоювання, запорізький “Металург” вийшов на домашній матч 10-го туру чемпіонату України проти футболістів донецького “Олімпіка”, але знову зазнав розгрому — 0:3, передає УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

Донеччанам вдалося повести в рахунку після розіграшу штрафного удару перед перервою. Навіс Віталія Гошкодері прийняв Максим Драченко, який незадовго до цього вийшов на заміну, після чого Дмитрові Гришку варто було лише підставити ногу — 0:1.

Другий тайм розпочався з 2-х поспіль нагод запоріжців Руслана Платона та Валеріане Гвілії, причому у випадку з ударом Платона м’яч, можливо, перетнув лінію воріт у повітрі до виносу його захисником, але арбітри взяття воріт не зафіксували.

Згодом гості адаптувались до спроб суперника неодмінно відігратись і поступово перейшли на швидкі контрдії, які за надання їм вільного простору перетворилися на голи.

Темур Парцванія вивів на ударну позицію Гегама Кадимяна — 0:2. А цей гравець у свою чергу допоміг відзначитись Володимиру Танчику, який встиг перед завершальним дотиком похизуватись технікою.

Господарі були близькі до голу престижу, проте голкіпер гостей Заурі Махарадзе відіграв “на нуль”.

Додамо, що у скрутні для “Металурга” часи чимало місцевих уболівальників зібрались на “Славутич-Арені”, хоча слід відзначити, що цього дня вхід на стадіон був вільним.

Нагадаємо, що в двох інших поєдинках Ліги Парі-Матч, які зіграні в суботу, зафіксовано такі результати: “Металіст” (Харків) — “Сталь” (Дніпродзержинськ) — 1:1; “Шахтар” (Донецьк) — “Чорноморець” (Одеса) — 2:0.