неділя, 23 липня 2017 р.03:12

Волейболісти харківського “Локомотива” виграли у “Дніпра”

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Чемпіон України з волейболу — харківський “Локомотив” -виграв і повторний матч першого туру чоловічого національного чемпіонату у дніпропетровського “Дніпра” — 3:0 (25:22, 25:19, 25:20), передає УНН з посиланням на прес-службу харківського клубу.

На самому початку матчу досвідчений зв’язуючий гостей Юрій Воробей отримав важку травму, виконуючи першу подачу в матчі. Лікарі діагностували у нього розрив ахіллового сухожилля.

Головним козирем харків’ян став гравець першого темпу Дмитро Теременко, якому вдавалося все — і атаки, і подачі і блок. У підсумку перша партія хоча і подарувала деяку інтригу в матчі завдяки непоганим командним діям “Дніпра”, але все ж завершилася на користь “Локомотива”.

У другому сеті “Дніпру” навіть вдалося зрівнятися за рахунком з харків’янами — 7:7, але надалі завдяки вдалим діям перших темпів Теременка і Миколи Рудницького та хорошій грі діагонального Юрія Томіна “Локо” створив комфортний відрив у чотири-п’ять очок.

Третій сет пройшов за повної переваги “Локомотива”. Ейс у виконанні Володимира Ковальчука і потім надійний блок Рудницького завершили другий матч “Локомотив” — “Дніпро” на користь чемпіона.

Нагадаємо, що в першій зустрічі підопічні Юрія Філіппова також здобули перемогу у трьох сетах.