пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.22:21

Хокеїсти "Дженералз" з різницею у шість шайб перемогли "Витязь"

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. У матчі відповіді хокеїсти київського "Дженералз" вдруге розгромили харківський "Витязь" у рамках чемпіонату України з хокею, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію хокею України.

Після поразки у першому матчі (5:0) наставник "Витязя" Віталій Литвиненко вніс суттєві корективи в склад ігрових ланок. Однак перестанови не допомогли гостям у здобутку позитивного результату. Стартовий період господарі провели дуже переконливо, двічі розписавшись у воротах суперників. Вже у першій атаці другої 20-хвилинки рахунок став 3:0.

Інтрига у матчі відродилася після вдалого розіграшу гостями більшості. Втім інтрига тривала недовго. Щойно секундна стрілка зробила три повні оберти, як перевагу киян у три шайби було відновлено.

Третій період більше позитивних емоцій приніс вболівальникам "Дженералз". Підопічні Вадима Шахрайчука впевнено довели матч до перемоги, здобувши третю звитягу в чемпіонаті поспіль.

Шайбами відзначилися: 1:0 Кіча (Слюсар, 6:31), 2:0 Слюсар (14:36), 3:0 Гніденко (Кіча, 20:49), 3:1 Дм. Ісаєнко (Большаков, Пономар, 22:45 – більшість), 4:1 А. Дворник (Мадера, Коляда, 25:52), 5:1 Алексюк (Секірко, 42:29), 6:1 Татаренко (Секірко, 48:36), 7:1 Савченко (Караульщук, 59:46).

Відзначимо, що після чотирьох турів у чемпіонаті України перші місця з 9 очками поділяють три клуби - ХК "Донбас", "Дженералз" та "Рапід", далі у групи команд, яка включає в себе "Витязь", "Кременчук" та "Білий Барс" по 6 очок, на сьомій сходинці "Компаньйон" – 3 бали і жодного пункту не заробили хокеїсти харківської "Юності".