неділя, 22 жовтня 2017 р.14:08

Львівські "Карпати" перемогли на виїзді "Говерлу"

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Львівські "Карпати" здолали на виїзді ужгородську "Говерлу" 2:0 та одержали четверту перемогу у нинішньому сезоні чемпіонату України з футболу - Ліга Парі-матч, повідомляє кореспондент УНН.

На 4 хвилині подача з кутового львів’ян на ближню стійку призвела до обрізки у власні ворота 22-річного півзахисника ужгородського колективу Олексія Савченка. Подвоїти рахунок на 40 хвилині зумів центральний оборонець "Карпат" Ігор Пластун. Після подачі зі штрафного захисник, знаходячись спиною до воріт "Говерли", переправив м’яч головою у дальній кут від голкіпера Артура Рудько – 0:2.

Зазначимо, що "Карпати" на даний момент з 13 очками піднялися на сьому позицію, а "Говерла" з 9 балами знаходиться у нижній частині турнірної таблиці.

Нагадаємо, що сьогодні 10 тур Прем'єр-ліги завершиться трьома зустрічами: "Дніпро" – "Олександрія", "Волинь" – "Зоря" та "Ворскла" – "Динамо".