Середа, 18 січня 2017 10:21

Лідер чемпіонату України ФК "Динамо" переміг "Ворсклу"

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Перша команда української Прем'єр-ліги київське "Динамо" у 10 турі на виїзді розгромило полтавську "Ворсклу" з рахунком 4:0, передає УНН.

До перерви гості зробили значний заділ задля підсумкової перемоги. Спочатку на 18 хвилині після закиду Андрія Ярмоленка у карну зону полтавців м’яч опинився у форварда Жуніора Мораєса, але завдати гольового удару вдалося півзахиснику Віталію Буяльському. Пізніше Олег Гусев у боротьбі із суперником прикрив м’яч корпусом і віддав передачу на В.Антунеша, котрий за допомогою індивідуальної майстерності пройшов у штрафний майданчик, обіграв кількох супротивників і завдав удару у сітку воріт – 0:2.

У другому таймі на полі у "Динамо" з'явився Д.Гонсалес, котрому вистачило вісім хвилин, аби реалізувати свій прохід – 0:3. Крапку у зустрічі поставив А.Ярмоленко, який реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером – 0:4.

Відзначимо, що в іншій грі, яка тривала паралельно, луганська "Зоря" на виїзді перемогла "Волинь" з рахунком 3:0

Нагадаємо, що у наступному турі 16 жовтня "Динамо" (має 28 очок) прийматиме головного конкурента за чемпіонство - донецький "Шахтар". Натомість "Ворскла" (15 пунктів) зіграє у Львові проти "Карпат".