Пʼятниця, 15 грудня 2017 18:36

Суперник "Дніпра" у Лізі Європи "Лаціо" мінімально переміг аутсайдера Серії А

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Суперник дніпропетровського "Дніпра" у Лізі Європи римське "Лаціо", у сьомому турі Серії А мінімально переміг аутсайдера "Фрозіноне", передає УНН з посиланням на сайт Серії А.

У Римі місцевий "Лаціо" 80 хвилин не міг знайти ключів до воріт ще одного аутсайдера - "Фрозіноне". Лише нападник Кейта Бальде, який з'явився на початку другого тайму зумів забити переможний гол ударом низом під стійку воріт. Для цього нападнику знадобилося 19 хвилин.

Варто відзначити, що свою тільки другу перемогу у змаганнях здобув чинний чемпіон "Ювентус", котрий здолав "Болонью" 3:1.

Нагадаємо, що після 7 турів у активі "Лаціо" 15 залікових балів. "Орли" піднялися в трійку лідерів, потіснивши із зони Ліги чемпіонів "Рому", що здобула перемогу на Сицилії над "Палермо" 2:4. У "Фрозіноне" залишається 4 залікові пункти та передостання сходинка турнірної таблиці.

Додамо, що "Дніпро" 26 листопада зустрінеться в Римі проти "Лаціо" у п’ятому турі Ліги Європи.