Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 22 квітня 2018 02:10
21000

Кабмін дозволив ЗСУ відкривати салони краси, вирощувати овочі і оптом торгувати відходами та брухтом

КИЇВ. 6 жовтня. УНН. Кабінет Міністрів опублікував постанову №769 від 30 вересня “Про внесення змін до переліку видів господарської діяльності, здійснення якої дозволяється військовим частинам Збройних Сил”, в якій збройним силам України дозволили займатися близько 130-ти видами діяльності, повідомляє УНН.

“Внести зміни до переліку видів господарської діяльності, здійснення якої дозволяється військовим частинам Збройних Сил, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2000 р. №1171 (Офіційний вісник України, 2000 р., №30, ст.1279; 2009 р., №29, ст.973), виклавши його в редакції, що додається”, — йдеться в постанові.

Серед видів діяльності, дозволених у постанові, Збройним силам можна займатися городництвом, зйомками фільмів, фотографуванням, ремонтом човнів, літаків і оптичного обладнання, відновленням сортованих відходів, ремонтами приміщень, надавати послуги з мобільного харчування, торгувати напоями, надавати послуги із прання та хімічного чищення текстильних і хутряних виробів, здійснювати послуги салонів краси.

У постанові КМУ №1171, зміни до якої вносяться, більшість видів економічної діяльності з постанови зберігається.

Військові частини, яким буде дозволено займатися перерахованими у постанові №769 видами господарської діяльності, які пов’язані з оптовою і роздрібною торгівлею, мають право реалізовувати тільки ту продукцію, що виробляється ними безпосередньо.

Військові частини, за постановою, не мають права реалізовувати закріплене за ними військове майно.

Як повідомляв УНН, Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про громадянство України" (щодо встановлення спрощеного порядку прийняття громадянства України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу в ЗСУ). За відповідне рішення проголосували 246 народних депутатів.

Проектом Закону пропонується у частині другій статті 9 Закону України "Про громадянство України" передбачити, що для іноземців та осіб без громадянства, які в установленому законодавством України порядку проходять військову службу за контрактом у Збройних Силах України, термін безперервного проживання на законних підставах на території України встановлюється не на 5, а на 3 роки з моменту набрання чинності контракту про проходження військової служби у Збройних Силах України, а також положенням про те, що умова прийняття до громадянства України щодо необхідності отримання дозволу на імміграцію не поширюється на іноземців і осіб без громадянства, які в установленому законодавством України порядку проходять військову службу у Збройних Силах України.

Крім того пропонується уточнити, що положення, передбачені пунктами 36 частини другої статті 9 Закону України "Про громадянство України", не поширюються в тому числі на іноземців і осіб без громадянства, які в установленому законодавством України порядку проходять військову службу у Збройних Силах України та нагороджені державною нагородою.

Тобто, передбачається два спрощених порядки прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних Силах України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...