вівторок, 25 липня 2017 р.07:10

Гандболісти київського ЦСКА перемогли у Запоріжжі

КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Гандболісти київського ЦСКА здобули гостьову перемогу в чоловічому чемпіонаті України. Вони здолали у Запоріжжі місцеву команду “ZTR-Буревісник” з рахунком 28:26 (12:15), передає УНН з посиланням на прес-службу ГК “ZTR”.

Господарі володіли суцільною перевагою впродовж 20-ти хвилин першого тайму і це відображав рахунок на табло, який весь час зростав — 6:3, 10:4, 12:5. Проте в останній третині тайму у діях запоріжців з’явилася розхолодженість, за яку їм довелося поплатитися. Тричі поспіль пропустив воротар В’юник і на перерву команди пішли з розривом у 3 м’ячі.

У другій половині все кардинально змінилося. З 40-ї хвилини “ZTR-Буревісник” почав програвати — 17:18. Команда втратила свою гру, не допомогли їй і два тайм-аути, взяті тренером В’ячеславом Дідушенком.

На 53-й хвилині столичні гандболісти вже вели +6 (26:20). Запоріжці схаменулися, але в команді не знайшлося лідера, який зміг би налаштувати партнерів психологічно на переможний лад.

Найкращим бомбардиром зустрічі став лінійний киян Дмитро Тютюнник, котрий вразив ворота фарм-клубу “ZTR” 10 разів.

“Армійські” гандболісти закріпилися на третьому місці в чемпіонаті слідом за “Мотором” і “ZTR”.