Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 24 березня 2017 02:20
youtube
Новини: Політика

Рада відмовилася звільняти від сплати судового збору громадські організації інвалідів та частково Мін'юст

КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Верховна Рада відмовилася звільняти від сплати судового збору громадські організації інвалідів, а також частково Міністерство юстиції. Парламентарі під час голосування за президентський законопроект у першому читанні віддали 205 голосів, передає кореспондент УНН.

Вказаним законопроектом також передбачалося звільнити від сплати судового збору органи прокуратури і, при здійсненні своїх повноважень, уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, у справах, пов'язаних із здійсненням тимчасової адміністрації та ліквідації банку.

Крім цього звільнення від сплати збору мало поширитися на Антимонопольний комітет України та його територіальні відділення у справах, що вирішуються на підставі законодавства про захист економічної конкуренції та законодавства про здійснення державних закупівель, Міністерство юстиції України – за подання позовів про відшкодування збитків, завданих Державному бюджету України внаслідок виконання рішень Європейського суду з прав людини, постановлених проти України.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...