вівторок, 17 жовтня 2017 р.08:20

Володар Кубка Стенлі ХК "Чикаго" програв у стартовому матчі НХЛ

КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Регулярний чемпіонат Національної хокейної ліги розпочався із чотирьох поєдинків в одному з яких приймав участь минулорічний переможець Кубка Стенлі "Чикаго Блекхокс", повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Володар Кубка Стенлі минулого сезону "Чикаго Блекхокс" у своєму першому матчі регулярного чемпіонату НХЛ на домашньому льоду поступився "Нью-Йорк Рейнджерс" з рахунком 2:3. Першими забили гості - вже на другій хвилині Оскар Ліндберг вразив ворота Скотта Дарлінга кидком з гострого кута. На 15-й хвилині нападник "Блекхоукс" Артемій Панарін зрівняв рахунок, завершивши разючу контратаку, але в кінці першого періоду гості встигли забити ще двічі: відзначилися Кевін Кляйн і Дерек Степан. У другому періоді нападник "Чикаго" Теуво Терявяйнен відквитав одну шайбу, однак на більше підопічних Джоеля Кенневілля не вистачило.

Результати інших поєдинків:
"Торонто" – "Монреаль" 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Шайби закидали: 3:09 Пачьоретті - 1 (Саббен) - 0:1, 20:19 Ван Рімсдайк - 1 (Кадрі, Фанеф - більшість) - 1:1, 52:02 Алекс Гальченюк (Марков, Саббен) - 1:2, 59 : 29 Пасіоретті (Саббен, Флінн - у порожні ворота) - 1:3
"Калгарі" – "Ванкувер" 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
Шайби: 10:34 Хансен (Хаттон, Барроус) - 0:1, 18:01 Саттер (Д.Седін) - 0:2, 23:39 Гудлер (Гудра, Монахен) - 1:2, 39:55 Д.Седін (Хемьюс, Танєв) - 1:3, 48:17 Барроус - 1:4, 56:31 Х.Седін (Д.Седін, Саттер) - 1:5
"Лос-Анджелес" – "Сан-Хосе" 1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
Шайби: 1:49 Шор (Браун, Дауті) - 1:0, 9:43 Торнтон (Мартін) - 1:1, 15:52 Павелскі (Бернс, Марло - більшість) - 1:2, 26:07 Бернс (Павелскі , Торнтон) - 1:3, 28:14 Хертл (Власіч, Вінгелс - більшість) - 1:4, 43:31 Донський (Павелскі, Власіч).
Нагадаємо, що другий день регулярного сезону продовжиться сімома матчами серед яких фіналіст Кубка Стенлі 2014/15 років "Тампа-Бей" зустрічатиметься із "Філадельфією".