Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 січня 2018 00:15
Новини: Економіка

НКЦПФР анулювала 42 ліцензії учасників фондового ринку

КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку анулювала 42 ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку. Про це УНН повідомили в прес-службі НКЦПФР.

Так, анульовано ліцензії на проведення діяльності з торгівлі цінними паперами, зокрема на здійснення дилерської діяльності (4 ліцензії), брокерської діяльності (3 ліцензії), андерайтингу (34 ліцензії) та управління цінними паперами (1 ліцензія).

Загалом ліцензії втратили 35 професійних учасників фондового ринку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські банки в Україні позбавили ліцензій на певні види господарської діяльності

Повністю анульовані всі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку лише в одній компанії - ПАТ «Державний земельний банк», який знаходиться в стані ліквідації. Інші компанії мають ліцензії на інші види професійної діяльності на фондовому ринку.

Як повідомляється ліцензії анульовані у зв‘язку з нездійсненням ліцензіатами цього виду професійної діяльності на фондовому ринку протягом 2014 року, І-ІІ кварталів 2015 року та ІІІ кварталу 2015 року (згідно з нерегулярними даними станом на 06.10.2015 р.).

Усі компанії, що втратили ліцензії, в будь-який час можуть подати пакети документів на отримання нових у випадку відновлення професійної діяльності в цьому напрямку.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...