неділя, 23 липня 2017 р.20:55

Грузія перемогла Гібралтар у першому сьогоднішньому матчі кваліфікації Євро-2016

КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Футбольна збірна Грузії перемогла з рахунком 3:0 команду Гібралтару в рамках дев'ятого туру відбіркового циклу чемпіонату Європи 2016 року Франції, передає УНН з посиланням на офіційний сайт УЄФА.

Дублем у грі, яка проходила на тбіліському стадіоні імені Бориса Пайчадзе, відзначився форвард данського клубу “Орхус” Мате Вацадзе, який забивав на 30-й і 45-й хвилинах. Ще один м’яч у ворота гостей провів з пенальті у першому тайм екс-півзахисник одеського “Чорноморця” Торніке Окріашвілі, котрий нині виступає за бельгійський “Генк”.

Останню крапку в зустрічі поставив за 3 хвилини до кінця гри хавбек голландського “Вітесса” Валерій Казаішвілі.

Сьогодні в групі “D” також зустрічаються збірні Ірландії і Німеччини, Шотландії і Польщі. Цього дня відбудуться ще 5 матчів у групах “F” та “І”.