Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 березня 2017 04:57
youtube

Автор законопроекту про легалізацію проституції в Україні відкликав його

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Народний депутат Андрій Немировський відкличе законопроект № 3139 “Про регулювання проституції та діяльності секс-закладів”. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку у Facebook депутатської групи “Суверенна Європейська Україна”.

“Внесення цього законопроекту було провокативним. Але це моя свідома позиція, щоб привернути до цього ганебного явища увагу суспільства та розпочати широку дискусію у владних коридорах щодо необхідності посилення боротьби із торгівлею людьми, сутенерством, розповсюдженням ВІЛ-інфекції та іншими негативними явищами, що супроводжують проституцію. Але, щоб не провокувати суспільний конфлікт, я відкликаю поданий законопроект. В той же час це не означає, що у подальшій діяльності я відмовляюся від боротьби проти торгівлі людьми, сексуальної експлуатації та інших злочинів”, — повідомив.А.Неморовський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Два борделі викрили в будівлі розважального центру в Києві

Разом з тим, А.Немировський підготував проект Закону України про посилення кримінальної відповідальності за торгівлю людьми, проституцію та сутенерство особливо у частині відповідальності правоохоронців за участь в цих злочинах, повідомили у “Суверенній Європейській Україні” .

Станом на 14:15 9 жовтня законопроект залишається в розділі законопроектів на офіційному порталі ВРУ

Як повідомляв УНН, до парламенту 18 вересня А.Немировський вніс проект Закону про регулювання проституції та діяльності секс-закладів № 3139. Проектом закону пропонвалося визначити проституцію, як “вид підприємницької діяльності метою якого є надання послуг інтимного характеру, вжиття особою дій чи заходів, які роблять її доступною, для виконання статевого акту дій з іншою особою на платній основі”.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...