субота, 29 липня 2017 р.11:59

Волейбольні клуби Харкова виграли треті матчі поспіль у чемпіонаті України

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Волейбольні клуби Харкова — “Локомотив” і “Юракадемія” - виграли три матчі поспіль у чоловічому чемпіонаті України, передає УНН з посиланням на sport.ua.

У харківському Палаці спорту “Локомотив” місцеві залізничники — чемпіони країни -приймали срібного призера попередньої першості — сумський “Хімпрому-СумДУ”. Але, у зв’язку з тим, що гості в міжсезоння втратили досить багато кваліфікованих гравців, рівної боротьби не вийшло. Харків’яни без особливих проблем взяли три партії, не давши можливості суперникам у жодній наблизитися до позначки у двадцять очок.

Також з рахунком 3:0 інший харківський клуб “Юракадемія” обіграв на виїзді “Фаворит” (Лубни), а львівський “Барком-Кажани”, який проводив свій перший поєдинок у нинішньому чемпіонаті, переміг у Дніпропетровську місцевий “Дніпро”.

Найбільш напруженим і непередбачуваним вийшов матч в Чернігові, де “Буревісник-ШВСМ” приймав ВК “Вінниця”. Суперники по черзі вигравали партії, поки не дісталися до тай-брейку. Тут успіх був на боці господарів, які виграли п’ятий сет з рахунком 15:11, а разом з ним всю зустріч — 3:2.

На відміну від першого туру, коли грало шість команд з восьми, цього разу на майданчики вийшли всі учасники Суперліги:

“Локомотив” (Харків) — “Хімпром-СумДУ” (Суми) — 3:0 (25:16, 25:15, 25:15);

“Фаворит” (Лубни) — “Юракадемія” (Харків) — 0:3 (21:25, 13:25, 23:25);

“Дніпро” (Дніпропетровськ) — “Барком-Кажани” (Львів) — 0:3 (21:25, 20:25, 19:25);

“Буревісник-ШВСМ” (Чернігів) — ВК “Вінниця” — 3:2 (25:22, 20:25, 27:25, 15:25, 15:11).