Середа, 24 травня 2017 11:17

Українець став найрезультативнішим гравцем БК "Фінікс" у передсезонному матчі НБА

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. У домашньому матчі "Фінікс Санс" передсезонного турніру НБА український центровий Олексій Лень відзначився 21 очком та допоміг команді перемогти "Юта Джазз" 101:85, передає УНН з посиланням на сайт НБА.

Практично відразу після появи на паркеті український бігмен забив м’яч з порушенням правил суперника і реалізував штрафний кидок. Друга спроба виявилася також результативною – О.Лень закинув кидок із середньої дистанції. Ефективний напад українця продовжився після підбирання на чужому кільці і ще одного порушення від супротивників.

У другій чверті наш співвітчизник запам’ятався ефектним добиванням м’яча у кошик із спротивом центрового "Юти". Надалі на центровому "Санс" чимало порушували правила і українець відправлявся на лінію штрафних.

У підсумку представник України став найрезультативнішим гравцем у складі "Фінікса", набравши 21 очко (7/10 з гри, 7/8 штрафні) за 23 хвилини на паркеті та зробив 6 підбирань, 1 передачу, 2 перехоплення та 3 блокшоти.

Як повідомляв УНН, у першій передсезонній грі НБА О.Лень за короткий проміжок часу проти "Сакраменто Кінгз" набрав 6 очок і 7 підбирань.