вівторок, 25 липня 2017 р.09:16

“Динамо” здолало “Сталь” з рахунком 4:0

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Київське “Динамо”, скориставшись паузою в чемпіонаті України, пов’язаної з матчами збірних, провело в суботу контрольний поєдинок з дніпродзержинською “Сталлю”. Зустріч на стадіоні “Динамо” імені В.Лобановського завершила з рахунком 4:0 на користь киян, передає УНН з посиланням на dynamo.kiev.ua.

Перший по-справжньому гострий епізод виник на 32-й хвилині, коли Антунеш, виконуючи штрафний удар з правого флангу, зумів обвести стінку, і м’яч ледь не чиркнув по ближній штанзі воріт “Сталі”. Цей момент, немов, розбудив динамівців, вони додали в русі, і майже відразу ж зуміли добитися успіху. На 36-й хвилині затяжна атака киян завершилася проникненням Буяльського в праву частину карної зони “Сталі” і його навісом на лінію воротарського, де Мораес, вигравши боротьбу в повітрі, ударом головою відправив м’яч у сітку — 1:0.

На 5-й хвилині другого тайму динамівці провели другий гол: Кранчар, виконуючи штрафний в метрах 20-ти від воріт, майстерним ударом обвів стінку, і м’яч влетів у ближню “дев’ятку” — 2:0.

На 62-й і 64-й хвилинах підопічні Сергія Реброва ще двічі вразили ворота дніпродзержинців. Спершу своє повернення на поле після тривалої перерви відзначив Теодорчик, реалізувавши вихід наодинці з голкіпером, а відразу після цього Буяльський, обігравши суперника неподалік від штрафного майданчика “Сталі”, перекинув м’яч через Бандуру, який занадто далеко вийшов з воріт.

Нагадаємо, що найближчої п’ятниці “Динамо” зіграє матч 11-го туру чемпіонату України на НСК “Олімпійський” з донецьким “Шахтарем”.