Пʼятниця, 20 січня 2017 12:37

“Ворскла” перемогла “Металіст” у товариській грі

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Футболісти “Ворскли” перемогли в суботу харківський “Металіст” у товариській зустрічі на домашньому стадіоні в Полтаві з рахунком 2:1, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Ворскла”.

Господарі змогли забити в середині першого тайму. Ковпак у стрибку пробив ногою у дотик, трансформувавши пас зліва від Громова у гол, — 1:0. Ще кілька хвилин і Бараннік пробивав головою, але повз ворота. Потім Громов виходив наодинці з воротарем “Металіста”, але Погорілий забрав м’яч в руки.

По перерві підопічні Василя Сачка мали значну перевагу і гол назрівав. На 69-й хвилині Громов отримав чудовий гострий пас, втік від трьох опонентів, і “покотив” м’яча у дальній кут — 2:0.

Харків’яни достатньо швидко відігралися. Пенальті реалізував Володимир Прийомов, за фол проти свого одноклубника у штрафному майданчику — 2:1.

Як повідомляв УНН, напередодні футболісти харківського “Металіста” у товариському матчі, що відбувся на заміській базі клубу у селищі Високому, поступилися маріупольському “Іллічівцю” — 0:2.