четвер, 19 жовтня 2017 р.13:12

Збірна Італії перемогла Азербайджан та вийшла в основний етап Євро-2016

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. У дев'ятому турі відбору до Євро-2016 футбольна збірна Італії на виїзді перемогла Азербайджан та гарантувала собі потрапляння на чемпіонат Європи у Франції, повідомляє кореспондент УНН.

На 11 хвилині завдяки передачі із центру поля півзахисника "ПСЖ" Марко Верратті, нападник італійців Едер переграв воротаря суперників – 0:1. Однак непорозуміння оборонців Італії призвели до взяття воріт Д.Назарова у середині тайму. Хоча підопічні Антоніо

Конте пішли на перерву у ролі лідерів – забив Стефан Ель-Шаараві.

На 65 хвилині Маттео Дарміан зняв усі питання про переможця зустрічі – 1:3.

Таким чином, Італія із 21 очком гарантувала собі вихід на Євро-2016 за один тур до завершення кваліфікаційного турніру. Азербайджан з шістьма балами залишився на п’ятій позиції.

Нагадаємо, що окрім Італії вихід до чемпіонату Європи 2016 року, який відбудеться у десяти містах Франції, забезпечили собі – Португалія, Австрія, Північна Ірландія, Англія, Швейцарія, Іспанія, Ісландія та Чехія.