Вівторок, 17 січня 2017 03:16

Трьома матчами стартував баскетбольний чемпіонат України "Суперліга Фаворит Спорт"

КИЇВ. 11жовтня. УНН. БК "Хімік", "Кривбас" та "Миколаїв" здобули перемогу у перших матчах баскетбольного чемпіонату України "Суперліга Фаворит Спорт", передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Чинний чемпіон України "Хімік" у виїзному поєдинку розгромив БК "Запоріжжя". Господарі зуміли на рівних боротися із южненцями тільки впродовж стартової чверті, а потім "Хімік" підтвердив статус фаворита - 52:86 (18:20, 10:26, 11:23, 13:17).

"Хімік": Конєев (18 + 6 підбирань), Беліков (14) Петров (12 + 8 підбирань), Шоу (10).

У наступній грі за участі "Черкаських Мавп" у ранзі господаря та "Кривбаса", гості розпочали із заділу в + 9 очок, у наступні дві десятихвилинки черкаські спортсмени скоротили відставання до трьох пунктів, але фінальна чверть була повністю за Кривим Рогом - 60:75 (15:24, 18:14, 18:16, 9:21).

"Мавпи": Артамонов (13), Носков (11 + 5 підбирань + 4 втрати + 4 перехоплення), Кобець (9 + 7 підборів), Давидюк (7).

"Кривбас": Глєбов (35 + 6 підбирань + 9 передач), Івшин (11 + 7 підбирань), Липовцев (9 + 11 підборів),Бояркін (6 + 4 передачі), Забірченко (6).

В третій зустрічі ігрового дня "Миколаїв" переміг "БІПА-Одеса" - 72:61 (13:11, 27:22, 12:15, 20:13).

Нагадаємо, що 12 жовтня чемпіонат продовжиться поєдинком "Кривбас" – "Хімік".