вівторок, 25 липня 2017 р.13:49

Наставник "Динамо" С.Ребров прокоментував гру збірної України

КИЇВ. 11 жовтня. УНН. Головний тренер київського “Динамо” Сергій Ребров прокоментував гру збірної України у матчі передостаннього туру групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи-2016 проти команди Македонії, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Динамо”.

“Мені сподобалася гра збірної, я побачив, що збірна грала практично за тактичною схемою "Динамо“, в одного опорного півзахисника. Мене це приємно здивувало. Хлопці здобули заслужену перемогу. У першому таймі грали більш академічно, а в другому зіграли впевнено. Головне — здобули три очки”, — зазначив С.Ребров.

Наставник “Динамо” С.Ребров повідомив, що півзахисник Сергій Сидорчук, котрий через перебір жовтих карток не зможе зіграти у понеділок за збірну України проти Іспанії, вже повернувся в розташування клубу і готуватиметься до наступної зустрічі в чемпіонаті України проти донецького “Шахтаря”.

С.Ребров також повідомив, що польський нападаючий Лукас Теодорчик, котрий через травму кілька місяців перебував поза тренувальним процесом, вже займається в загальній групі, але грати на 100 відсотків своїх можливостей ще не готовий.

Нагадаємо, що Л.Теодорчик відзначив голом своє повернення на поле після тривалої перерви у контрольному матчі 10 жовтня з дніпродзержинською “Сталлю”, який футболісти “Динамо” виграли з рахунком 4:0.